Про програму

Програма для постійних покупців мережі фірмових магазинів DUNA. Накопичуйте певну суму покупки на дисконтну картку, та пропорційно сумі отримуйте знижку на наступні покупки.

З дисконтною програмою DUNA FUN CLUB учасник має можливість зекономити від 5 до 10% при кожній покупці та отримувати персоналізовані знижки на свята. Додатково серед учасників проводяться розіграші, акції та інші доступні пропозиції.

Детальніше про дисконтну програму DUNA FUN CLUB можна дізнатись в продавців фірмової мережі DUNA, на сайті duna.ua або зателефонувавши на гарячу лінію: 0 800 755 002.

Програма діє у всіх фірмових магазинах DUNA (перелік та адреси магазинів на сайті duna.ua). Програма не діє при замовленні в інтернет-магазині.

Учасником Дисконтної програми DUNA FUN CLUB може стати будь-яка людина, яка досягла 18-ти років, зробила або збирається зробити покупку в одному з фірмових магазинів DUNA і підтвердила згоду з Правилами участі у Дисконтної програми DUNA FUN CLUB.

Щоб припинити участь у програмі, Вам потрібно прийти у будь-який фірмовий магазин Duna (перелік магазинів на сайті duna.ua), заповнити заяву про припинення участі у дисконтній програмі Duna та протягом 5 днів ваша анкета буде деактивована. Або зателефонувати на гарячу лінію компанії Duna: 0 800 755 002 (всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України є безкоштовними. Графік роботи контактного центра: щоденно з 09-00 до 18-00).

Для того, щоб стати учасником дисконтної програми DUNA FUN CLUB потрібно отримати персональну дисконтну картку. Для цього необхідно здійснити покупку у будь-якому із магазинів мережі DUNA та заповнити анкету. Картка активується після заповненої Анкети учасника програми.

Участь у дисконтній програмі DUNA FUN CLUB є безкоштовною.

Для чого потрібна анкета?
Анкета потрібна для коректного внесення інформації про учасників у базу даних та можливості ідентифікувати їх в системі дисконтної програми. Згідно з правилами участі у програмі, Ви не зможете використовувати проценти знижки, не заповнивши обов’язкову анкету.

Чи захищені дані з анкети учасника?
Так. Всі дані захищені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Для чого підписувати анкету?
Підпис учасника необхідний відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Також підпис потрібен, як підтвердження згоди учасника з правилами участі у дисконтній програмі DUNA FUN CLUB.

Картка активується автоматично після внесення в базу анкетних даних. Всі суми накопичуються після активації картки. Для цього потрібно надати фізичну картку при покупці товару у фірмових магазинах DUNA. Без наявної картки, сума не накопичується.

На картку нараховується сума рівна фактично сплаченій сумі в касу.

За допомогою дисконтної картки DUNA FUN CLUB учасник може накопичувати загальну суму покупки і здійснювати покупки зі знижкою.

Картка діє стільки, скільки діє дисконтна програма «DUNA FUN CLUB».

Якщо картка загубилася чи пошкодилась, Вам потрібно прийти у будь-який фірмовий магазин Duna (перелік магазинів на сайті duna.ua), заповнити заяву про відновлення та Анкету. Вам буде надана нова картка зі збереженим відсотком знижки.

Ні, дисконтна програма не передбачає накопичення та використання знижки разом з третіми особами.

Знижку можливо використовувати одразу після реєстрації картки. Пред`явіть картку продавцеві, та автоматично отримаєте 5% знижки. Після накопичення 3001 грн, знижка збільшується до 7%, 5001 грн до 10%.

На акційні пропозиції знижки не нараховуються.

Всю інформацію можна отримати у продавця магазину фірмової мережі DUNA.

Накопичити суму 5001 грн на свою картку.

є питання? – телефонуйте!