Про програму

Що таке Дисконтна програма DUNA FUN CLUB?

Програма для постійних покупців мережі фірмових магазинів DUNA. Накопичуйте певну суму покупки на дисконтну картку, та пропорційно сумі отримуйте знижку на наступні покупки.

Які переваги використання дисконтної програми DUNA FUN CLUB?

З дисконтною програмою DUNA FUN CLUB учасник має можливість зекономити від 5 до 10% при кожній покупці та отримувати персоналізовані знижки на свята. Додатково серед учасників проводяться розіграші, акції та інші доступні пропозиції.

Де можна дізнатись більше інформації про дисконтну програму DUNA FUN CLUB?

Детальніше про дисконтну програму DUNA FUN CLUB можна дізнатись в продавців фірмової мережі DUNA, на сайті duna.ua або зателефонувавши на гарячу лінію: 0 800 755 002.

Де діє дисконтна програма DUNA FUN CLUB?

Програма діє у всіх фірмових магазинах DUNA (перелік та адреси магазинів на сайті duna.ua). Програма не діє при замовленні в інтернет-магазині.

Хто може стати учасником?

Учасником Дисконтної програми DUNA FUN CLUB може стати будь-яка людина, яка досягла 18-ти років, зробила або збирається зробити покупку в одному з фірмових магазинів DUNA і підтвердила згоду з Правилами участі у Дисконтної програми DUNA FUN CLUB.

Як припинити участь у програмі?

Щоб припинити участь у програмі, Вам потрібно прийти у будь-який фірмовий магазин Duna (перелік магазинів на сайті duna.ua), заповнити заяву про припинення участі у дисконтній програмі Duna та протягом 5 днів ваша анкета буде деактивована. Або зателефонувати на гарячу лінію компанії Duna: 0 800 755 002 (всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України є безкоштовними. Графік роботи контактного центра: щоденно з 09-00 до 18-00).

Як я можу взяти участь в дисконтній програмі DUNA FUN CLUB та отримати дисконтну картку?

Для того, щоб стати учасником дисконтної програми DUNA FUN CLUB потрібно отримати персональну дисконтну картку. Для цього необхідно здійснити покупку у будь-якому із магазинів мережі DUNA та заповнити анкету. Картка активується після заповненої Анкети учасника програми.

Скільки коштує участь у програмі?

Участь у дисконтній програмі DUNA FUN CLUB є безкоштовною.

Анкета учасника

Для чого потрібна анкета?
Анкета потрібна для коректного внесення інформації про учасників у базу даних та можливості ідентифікувати їх в системі дисконтної програми. Згідно з правилами участі у програмі, Ви не зможете використовувати проценти знижки, не заповнивши обов’язкову анкету.

Чи захищені дані з анкети учасника?
Так. Всі дані захищені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Для чого підписувати анкету?
Підпис учасника необхідний відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Також підпис потрібен, як підтвердження згоди учасника з правилами участі у дисконтній програмі DUNA FUN CLUB.

Коли я зможу накопичувати суму на картку?

Картка активується автоматично після внесення в базу анкетних даних. Всі суми накопичуються після активації картки. Для цього потрібно надати фізичну картку при покупці товару у фірмових магазинах DUNA. Без наявної картки, сума не накопичується.

Правила нарахування на картку

На картку нараховується сума рівна фактично сплаченій сумі в касу.

Як я можу використовувати картку?

За допомогою дисконтної картки DUNA FUN CLUB учасник може накопичувати загальну суму покупки і здійснювати покупки зі знижкою.

Як довго діє дисконтна картка?

Картка діє стільки, скільки діє дисконтна програма «DUNA FUN CLUB».

Що робити, якщо дисконтна картка загублена/пошкоджена?

Якщо картка загубилася чи пошкодилась, Вам потрібно прийти у будь-який фірмовий магазин Duna (перелік магазинів на сайті duna.ua), заповнити заяву про відновлення та Анкету. Вам буде надана нова картка зі збереженим відсотком знижки.

Чи можу я передати комусь дисконтну картку?

Ні, дисконтна програма не передбачає накопичення та використання знижки разом з третіми особами.

Коли я зможу почати використовувати знижку?

Знижку можливо використовувати одразу після реєстрації картки. Пред`явіть картку продавцеві, та автоматично отримаєте 5% знижки. Після накопичення 3001 грн, знижка збільшується до 7%, 5001 грн до 10%.

Чи нараховуються знижки на акційні пропозиції?

На акційні пропозиції знижки не нараховуються.

Як я можу перевірити, яка знижка по моїй дисконтній картці?

Всю інформацію можна отримати у продавця магазину фірмової мережі DUNA.

Як можливо отримати найбільшу знижку?

Накопичити суму 5001 грн на свою картку.

є питання? – телефонуйте!