Private Label (Власна торговельна марка) – ще один вид співпраці від компанії «Дюна-Веста», що динамічно розвивається уже більше 10 років.

На виробничих потужностях компанії виготовляються власні торгові марки для таких мереж як: ТОВ “Епіцентр”, ТОВ “АТБ-маркет”, ТОВ “ДЦ Україна” (Watsons), ТОВ “РУШ” (ЕВА), ТОВ “Суматра ЛТД” (Космо), а також для ТД “Воронін Україна”, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, ТОВ “Новотрейдінг”.

Сучасні технології, новітнє устаткування та потужна команда висококваліфікованих спеціалістів дають змогу позиціонувати нас як надійного виробника якісної продукції. Підтвердженням чого є наявність Сертифікату Oeko-Tex ® Standard 100. Компанія працює згідно стандартів ДСТУ 2056-92, ТУ У 17.7-32285581. Усі вироби проходять тестування у власній акредитованій лабораторії.

Як постачальник послуг в напрямку Private Label ми можемо бути набагато більшим, ніж просто виробником, який підтримує вас у виведені на ринок власних брендів чи товарів. Ми є партнером, який може спільно з вами розробляти та виготовляти інновації, що стануть конкурентоспроможними, якісними та допоможуть успішно зміцнити ваш бренд.

Залишити заявку

  наші клієнти

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ Lviv Fashion Week

  У 2017 році вперше на Lviv Fashion Week було презентовано колекцію стильних аксесуарів DUNA – шкарпеток створених за ескізами українського дизайнера Kateryna Karol.

  Ця колаборація була задумана спеціально для весняно-літньої колекції Катерина Карол SS2017, На показі якої можна було познайомитись з лімітованою серією шкарпеток DUNA. Згодом вироби цієї колекції можна було придбати в фірмових магазинах.

  | КОЛАБОРАЦІЯ | спеціалізовані вироби

  Трекінгові шкарпетки (термошкарпетки) для потреб оборони

  ТОВ «Дюна-Веста» брало участь у держзакупівлях, виготовляючи панчішно-шкарпеткові вироби для Збройних Сил України та Національної гвардії України. Шкарпетки виготовляли різних типів в залежності від поставлених вимог та сезону, з врахуванням спеціалізованого взуття, для зменшення тертя та тиску на її структурні елементи.

  Особливості:

  • Конструкція шкарпеток створена таким чином, що на верхній частині виробу розташовані спеціальні канали для додаткового теплообміну і циркуляції повітря.
  • Зручний подвійний борт, який добре фіксується на нозі та не створює зайвого тиску.
  • На передній частині сліду розміщена інтегрована підтримка фіксатором із поперечного бандажу.
  • Зони підвищеного потовиділення забезпечені комбінованими каналами для випаровування і відведення зайвої вологи.
  • Мисок та п’ятка посилені та стійкі до стирання.

  | КОЛАБОРАЦІЯ | спеціалізовані вироби

  Мисливська колекція

  Чоловічі високі шкарпетки мисливської колекції торгової марки DUNA створені для прихильників полювання. Виготовлені з високоякісної бавовни преміум класу. Конструктивними особливостями шкарпеток є пружна структура, яка стабілізує та оптимально підтримує ногу, створює додатковий захист та протидіє перенавантаженню м’язів. Зручний борт, який добре фіксується на нозі та не створює зайвого тиску. Суттєво піднята пом’якшена ділянка над стопою слугує додатковим захистом ахіллового сухожилля. Анатомічна плюшева стопа забезпечує додаткову амортизацію. Шкарпетки мають різні текстурні термо-зони та інтегровані системи каналів для швидкого випаровування зайвої вологи. Гладка ділянка пагомілка для покращеного облягання та зручності використання у високому мисливському взутті. Додаткові ділянки для повітряної циркуляції. Підтримка стопи фіксатором із поперечного бандажу забезпечує добру фіксацію шкарпетки. Мисок із плоским швом для зручності та комфорту вашим ногам при тривалому використанні!

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ Раненько

  «Раненько» – партнер громадської організації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

  Дана організація в свою чергу є партнером EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants).

  Вже четвертий рік поспіль компанія Duna приймає участь у проекті, в рамках якого надсилає подарунки у пологові будинки для усіх передчасно народжених діток.

  Наші безутискові шкарпетки та бандажики виготовлені за єдиною в Україні технологією з особливої сировини. Ці вироби якнайкраще підходять для комфорту передчасно народжених діток.

  | КОЛАБОРАЦІЯ | Корпоративні подарунки

  Ми кожного року розробляємо нові дизайни , щоб наші корпоративні подарунки приємно дивували партнерів. Традиційно наша компанія своїми виробами дарує затишок та комфорт до новорічних свят.

  Ми завжди хочемо пробудити дивовижні, веселі та неймовірні відчуття нашими подарунками. Шкарпетки DUNA виготовлені з високоякісної бавовни, в яскравій кольоровій гамі та з цікавими принтами.

  А оригінальна коробочка створить окремий елемент інтриги навколо подарунку, що ж там усередині.

  | КОЛАБОРАЦІЯДЛЯПЛАНЕТА КІНО

  В межах партнерства Duna for Планета Кіно розробили фанову  лімітовану колекцію шкарпеток з зображенням героїв з фільму The Emoji Movie®.
  Усі вироби є яскравими, молодіжними і просто не зможуть залишити байдужими, ні поціновувачів кіно, ні поціновувачів фанових шкарпеток.
  Бавовняні шкарпетки реалізовувались у власних магазинах Duna та у всіх кінотеатрах мережі Планета кіно.

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ ITWEEKEND

  ITWEEKEND виступає gift partner на конференції IT Weekend. Для них були розроблені шкарпетки з їхньою символікою для учасників конференції, що є доказом доказом довіри до українського виробника.

  Торгова марка DUNA є лідером на ринку, ми завжди готові працювати з креативними ідеями і втілювати їх.

  IT Weekend –серія конференцій, організованих компанією SoftServe, спрямована на вдосконалення професійного розвитку програмних інженерів по всій Україні, Польші та Болгарії , а також створення умов для ефектного обміну досвідом між тими, хто працює у сфері розробки програмного забезпечення.

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ AVALON

  В 2019 році DUNA виготовила новорічні корпоративні Подарунки для працівників інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc.

  Їхня команда, ідеї, відповідальність та робота на результат- це ті найважливіші компоненти, які створили діамант Avalon Inc.

  Унікальний принт на шкарпетках було розроблено на основі логотипу компанії AVALON, який гармонійно поєднується зі стилізованими сніжинками.

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ KING CROSS

  Найбільший торгово–розважальний центр Львова King Gross Leopolis довірив нам розробку дитячих шкарпеток. Згідно наданих дизайнів ми відв’язували дуже яскраві вироби з високоякісної бавовни, які якнайкраще підходять для максимального комфорту дітям.

  Ми дуже раді, що мали змогу долучитись до виготовлення подарункових наборів до дня Святого Миколая для відвідувачів торгового центру.

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ INTERSPORT

  Незважаючи на широкий асортимент панчішно-шкарпеткових виробів, компанія  Intersport не мала якісних футбольних гетрів. Постало завдання розробити чоловічу та дитячу модель спеціально для них.

  Вироби такого типу в Україні може виготовити лише компанія Duna.

  Тому ми розробили унікальний дизайн, врахували всі анатомічні особливості і сформували комфортну модель.

  На разі, відв’язуємо вироби для реалізації на постійній основі.

  | КОЛАБОРАЦІЯ ДЛЯ BARBERSHOP

  BARBERSHOP СОКИРА – це місце з атмосферою комфорту, де можна розслабитись і відпочити від метушні і буденності. Але одночасно з цим тут знають, як вийти за рамки звичайного, експерементувати і змінювати образ.

  В рамках співпраці з BARBERSHOP нами було розроблено спеціальний принт для чоловічих шкарпеток на основі традиційного символу барбер-шопів – barber pole, які чітко підкреслюють індивідуальність справжнього чоловіка.

  Шкарпетки випущено лімітованою партією та реалізовані через мережу барбер-шопів, а також власну магазинів DUNA.

  Залишити заявку

   з питань співпраці