x
Категорії

Фильтр товаров

Півпанчохи/панчохи

Півпанчохи жіночі 0364

Півпанчохи жіночі 0364

Код: 4823054419071

Cклад:

бавовна 75%
поліамід 20%
еластан 5%

115.00грн

Півпанчохи жіночі 586

Півпанчохи жіночі 586

Код: 005861630015100001

Cклад:

поліамід 90%
еластан 10%

46.00грн

Півпанчохи жіночі 587

Півпанчохи жіночі 587

Код: 005871630001100001

Cклад:

поліамід 90%
еластан 10%

48.00грн

Півпанчохи жіночі 588

Півпанчохи жіночі 588

Код: 005881630030100001

Cклад:

поліамід 90%
еластан 10%

39.00грн

Жіночі панчохи - вічно модний тренд

Панчохи від інших різновидів панчішно-шкарпеткових виробів відрізняються найбільшою довжиною, вони доходять до середини стегна. Півпанчохи, які часто називають гольфами, - це моделі трішки нижче коліна. Існує і проміжний варіант - панчохи вище коліна, що не доходять до стегна (гольфи).

Історія панчіх

Найперші панчохи з'явилися задовго до нашої ери в Древній Греції, їх в'язали вручну, та носили цей предмет одягу тільки жінки. Потім мистецтво виготовлення в'язаних панчіх було надовго втрачене, в середні віки їх виготовляли з полотна, європейці запозичили цю ідею у арабів. Декілька віків панчохи носили чоловіки, спочатку вони були частиною військового обмундирування, потім перетворилися на елемент нарядного одягу світських франтів. У XVIII столітті знову з'явилися жіночі панчохи, причому пані приховували їх під довгими спідницями, і тільки близько століття тому почали виставляти напоказ. З появою міні-спідниць панчохи на якийсь час були витіснені колготками, але незабаром знову зайняли почесне місце в жіночому гардеробі. Сьогодні вони вважаються найеротичнішим елементом жіночого вбрання.

За багато віків панчохи і півпанчохи зазнали немало змін. У епоху мадам Помпадур панчохи з мереживами ручної роботи коштували цілий статок. Значно доступніше ці вироби стали після винаходу верстата для в'язання вовняних та шовкових панчіх, а сьогодні їх можна недорого купити завдяки масовому виробництву і новим технологіям. На початку XX століття на зміну натуральному шовку прийшов штучний - віскоза, а в 1939 з'явилися панчохи та колготки з поліамідного волокна, які на батьківщині, в США, називали нейлоновими, а у нас - капроновими. У 60-х було створено дуже еластичне волокно з поліуретанової сировини, що отримала назву лайкра (еластан). Завдяки його добавкам капронові панчохи стали краще тримати форму і облягати ногу, підвищилася їх міцність.

Асортимент

Сьогодні випускаються панчохи і півпанчохи різноманітних кольорів, фактури, складу:

  • з натуральних та синтетичних волокон різної товщини з додаванням лайкри;
  • щонайтоншогоі і щільнішого плетіння;
  • однотонні і з малюнком;
  • однорідної структури та мереживні, ажурні, в сіточку;
  • прозорі, напівпрозорі, непрозорі.

Кольорові фантазійні моделі добре гармоніюють з яскравим вбранням в тій же гаммі. Під елегантну чорну сукню, вбрання для романтичного побачення, підійдуть чорні панчохи, бежеві, - найбільш універсальний, нейтральний варіант, вони будуть доречні на роботі.

Інтернет-магазин панчох та півпанчіх фабрики Дюна пропонує:

  • шовковисті однотонні панчохи з поліаміду та еластану, які відмінно тримаються на нозі без пояса і підв'язок завдяки сатиновій смужці із силіконовими вставками;
  • еластичні капронові півпанчохи самих ходових кольорів - чорні та бежеві;
  • кольорові бавовняні півпанчохи з гладким слідом, фактурним плетінням зверху та широкою резинкою, яка надійно фіксує виріб на нозі, не перетискуючи її.

Купити панчохи і півпанчохи від виробника

Жіночі гольфи та панчохи можна купити на сайті інтернет-магазину, де представлений широкий вибір панчішно-шкарпеткових виробів за цінами виробника. Аналогічний асортимент пропонують фірмові роздрібні магазини панчіх у Львові, Києві та інших містах. Любителі інтернет-шопінгу можуть здійснити купівлю онлайн і замовити доставку у будь-яку точку України. Компанія співпрацює з кращими українськими перевізниками, приймає різні форми оплати. Замовлення може бути відправлене післяплатою.

Півпанчохи/панчохи