Дивись «Мавка. Лісова пісня» в MULTIPLEX та купуй тематичні шкарпетки зі спеціальною знижкою

Напередодні довгоочікуваної прем’єри анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», компанія DUNA випустила нову ліцензовану колекцію шкарпеток, натхненну мотивами мультфільму.

У колекції – шкарпетки із зображеннями героїв фільму: Мавки, Шумника Гука, Жабокиця Квуся, а також шкарпетки, прикрашені старослов’янськими рунами та магічною Мавчиною руною чотирьох стихій.

«Мавчина» колекція складається з двох моделей дитячих шкарпеток (за розмірами взуття від 23 до 34) та семи моделей в універсальній розмірній шкалі (за розмірами взуття від 35 до 45 розмірів). Цікаво, що шкарпетки, котрі продаються паками по дві пари, можна носити попарно або окремо, оскільки малюнки на них гармонійно поєднуються.
Всю колекцію можна переглянути за посиланням https://duna.ua/category/mavka

Придбати шкарпетки зі спеціальною знижкою 10% мають виключну нагоду глядачі мультиплікаційного фільму мережі кінотеатру MULTIPLEX, котрі придбали квиток на сайті https://multiplex.ua/movie/351664 чи в мобільному застосунку MULTIPLEX.
Промокод на знижку буде надіслано разом з електронним квитком на вказану, при покупці, електронну пошту.

Скористатись знижкою можна у 64 магазинах DUNA у Києві, Вінниці, Дніпрі, Дрогобичі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Харкові та Червонограді та у офіційному інтернет-магазині DUNA:
Промокод діє до 31 травня 2023 року включно лише на шкарпетки з колекції «Мавка. Лісова пісня».

Для отримання знижки у фізичних магазинах мережі DUNA, прохання при оформленні покупки назвати або показати промокод консультанту. На сайті скористатись знижкою можна ввівши промокод у полі Купон при оформленні замовлення. В разі виникнення питань телефонуйте на гарячу лінію 0800755002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *