history photo

Історія компанії DUNA

Цех панчішно-шкарпеткової фабрики. Червоноград, 1965 р.

Історія DUNA почалася ще понад півстоліття тому. За цей час мінялися назви, форми
власності й асортимент продукції, але незмінними залишилися цінності й потреба руху вперед.
далі – ще більше здобутків.

1965 рік

1965 року запрацювала червоноградська панчішно-шкарпеткова фабрика «Веста» – найбільше підприємство цього напрямку на території тодішньої України, з потужністю виробництва 25 млн. пар на рік. За чверть століття вона встигла досягти неабиякого визнання своєї продукції серед країн колишнього Радянського Союзу, але у середині 90-х переживала скрутні часи й вирішила закриватися, розпродаючи обладнання. Аж тут з’явилося ТзОВ «Дюна», здійснивши новий вирішальний крок для майбутньої компанії DUNA, якою вона є сьогодні.

Цех фабрики «Веста», Червоноград, 1976 рік

1994 рік

ТзОВ «Дюна» створили 1994 року, щоб шити шахтарські рукавиці й спецодяг, у яких була потреба, адже Червоноград – шахтарське місто. Підприємство стартувало з команди із семи людей і кількох ненових швейних машин, але завзятий підхід засновників дав свої результати – бізнес стрімко зростав, і виникло питання, – куди рухатися далі. Спершу «Дюна» вирішила придбати кілька в’язальних автоматів згаданої «Вести», але, зрештою, наважилася об’єднатися з нею, створивши новий проект, який згодом сягнув лідерських позицій в Україні.

DUNA впевнено набирає обертів,
щоб створювати найкращу продукцію
та яскравий настрій щодня.

Сьогодні

В компанії DUNA працює команда із 1000 мрійників. Це єдина компанія в Україні, що пропонує абсолютний асортимент шкарпеток, панчіх та колготок. Їх створюють на найпрогресивнішому обладнанні, відповідаючи вимогам міжнародних ліцензій (як-от, ISO та BSCI) та постійно отримуючи нагороди (приміром, «Вища Проба України»). Також DUNA має власну акредитовану лабораторію якості, щоб ще впевненіше пропонувати вам перевірені за всіма параметрами вироби.

photo1
photo2
photo3
photo4

Долучитись до сім’ї DUNA