history photo

Історія компанії DUNA

Цех панчішно-шкарпеткової фабрики. Червоноград, 1976 р.

Історія DUNA почалася ще понад півстоліття тому. За цей час мінялися назви, форми
власності й асортимент продукції, але незмінними залишилися цінності й потреба руху вперед.
Далі – ще більше здобутків.

1965 рік

1965 року запрацювала Червоноградська панчішно-шкарпеткова фабрика «Веста» – найбільше підприємство цього напрямку на території тодішньої України, з потужністю виробництва 30 млн. пар. За чверть століття вона встигла досягти неабиякого визнання своєї продукції серед країн колишнього Радянського Союзу, аде у середині 90-х переживала скрутні часи й вирішила закриватися, розпродаючи обладнання. Аж тут з’явилася ТзОВ «Дюна», здійснивши новий вирішальний крок для майбутньої DUNA.

Цех фабрики «Веста», Червоноград, 1976 рік

1994 рік

ТзОВ «Дюна» створили 1994 року, щоб шити шахтарські рукавиці й спецодяг, у яких була потреба, адже Червоноград – шахтарське місто. Підприємство стартувало з команди із семи людей і кількох ненових швейних машинок, але завзятий підхід засновників дав свої результати – бізнес стрімко зростав, і виникло питання, куди рухатися далі. Спершу «Дюна» вирішила придбати кілька в’язальних автоматів згаданої «Вести», але, зрештою, наважилася об’єднатися з нею, створивши новий проект, який згодом сягнув лідерських позицій в Україні.

DUNA впевнено набирає обертів,
щоб створювати найкращу продукцію,
якій довірятимуть яскравість настрою

Сучасність

Сьогодні у DUNA працює команда із 1000 мрійників. Це єдина компанія в Україні, що пропонує абсолютний спектр панчіх, шкарпеток і колготок. Їх створюють на найпрогресивнішому обладнанні, відповідаючи вимогам міжнародних ліцензій (як-от, ISO та BSCI) та постійно отримуючи нагороди (приміром, «Виша проба України»). Більше того, DUNA має власну акредитовану лабораторію якості, щоб ще впевненіше пропонувати вам ідеальні за всіма параметрами вироби.

photo1
photo2
photo3
photo4

Долучитись до сім’ї «Дюна-Веста»